פטל קטון

 

הרבה דיאטות ומיני תפריטי הרזיה ידעה, ועודה מכירה, האנושות. דיאטות הזויות יותר והזויות פחות, קיצוניות ומתונות, פרוצדורות בהן מעורבת פולשנות כירורגית חיצונית ותהליכים טבעיים לחלוטין, ולכן גם בריאים יותר ומסוכנים פחות. למרות שעדיין, למרות מאות שנות הניסיונות והבדיקות המדעיות, לא נמצאה הנוסחא האידיאלית והאופטימאלית ביותר, זו שתביא גם לירידה מהירה במשקל, גם לייצובו לאורך זמן ובעיקר, כזו שלא תגרור בעקבותיה תופעות לוואי בלתי רצויות, תסמינים בעייתיים או צורך בשינויי תזונה קיצוניים וקשים. ואולי, דווקא מכיוון היערות מגיעה דיאטה מזן חדש, דיאטת פטל (Raspberry Ketone), אשר מוכיחה את עצמה, לאורך זמן, כמי שמספקת לגוף בדיוק את מה שהוא זקוק לו על מנת לעמוד בתנאי דיאטה ובתהליכי הרזיה.

בפטל מצויים אנזימים בשם קטון ואסטרים המסייעים לתהליכי חילוף חומרים על ידי הגברת האינטנסיביות שלהם והפעלת מערכות הגוף הפועלות על תהליכים אלו. בעזרת תהליכי המטבוליזם, חילוף החומרים, מייצר הגוף מהמזון הנכנס אליו יותר אנרגיה לשם ניצול ובניית שרירים ושיפור מערכות הגוף החיוניות ובכך מפרק יותר תאים שומניים ויותר שומן המצטבר בדפנות העורקים, הורידים והאברים הפנימיים. בנוסף, ניתן למצוא בחלק מכדורי הפטל את מרכיב ה EGCG המוכר לנו בעיקר מהתה הירוק והתה השחור, וזו תוספת המאפשרת אופטימאליות הן בחילוף חומרים והן בשריפת שומנים. דיאטת פטל משלבת, אם כך, גם את הטעמים הנפלאים והפנטסטיים שיש בפרי הפטל הטבעי וגם את יתרונותיו, אותם יתרונות שאותם הכירו כבר משחר ההיסטוריה ובהם השתמשו מרבית התרבויות והאוכלוסיות שסבבו את יערות הפטל ברחבי תבל, גם ויטמינים בריאים לגופנו המצויים בעלי הפטל וגם במרכיב ה - EGCG המצוי בעיקר בתה ירוק ושחור.

דיאטת פטל לא מחייבת שינוי תזונתי משמעותי וקיצוני, מעבר לגבול הסביר והמובן מאליו, אלא נטילת גלולות המכילות את האנזימים אותם הזכרנו לעיל. אלו גלולות טבעיות ולכן גם לא מסוכנות ולא מכילות חומרים כימיים ואחרים, העלולים לסכן אותנו מבחינה בריאותית. ישנו אחוז זניח של אנשים הסובלים מרגישות לפטל ולרכיביו, ובהנחה כי אתם לא חלק מאותו אחוזון, הרי שמדובר, באמת, על פריצת הדרך למשקל הרצוי. אז מבלי להכפיש דיאטות אחרות, ומבלי לומר מי טובה יותר או פחות, מי בריאותית יותר או פחות, כל מה שצריך הוא לנסות, להרגיש ולקבל את ההחלטה הטבעית ביותר עבורכם.

מידע נוסף על דיאטת פטל קטון

למידע נוסף ניתן לפנות לאתר החברה בכתובת: Raspberrydiet.co.il

או לאתר המידע בכתובת: Dietpills.org.il

דיאטת פטל- מתוק לרדת במשקל