ניקוי רעלים מהכבד

הכבד שלנו הוא איבר גדול ופנימי שתפקידו לשמור על בריאות הגוף, והוא זה שמסייע לחילוף חומרים תקין. בנוסף, מצבו של הכבד משפיע על רמות הסוכר שבדם, בעוד שכבד תקין עוזר להזרמת אנרגיה בגוף, ולייצור חלבונים.

ריבים המצבים בהם אנשים מזיקים לכבד שבגופם, וזאת בשל צריכה לא מבוקרת של אלכוהול,  דיאטות קיצוניות, ועומס יתר שמוטל על הכבד בשל חומרים רעילים שנכנסים לגוף. משום כך חשוב לדעת איך משנים את אורח החיים וכיצד אפשר לבצע ניקוי רעלים מהכבד.

לפני הכל – מהו ניקוי רעלים?

ניקוי רעלים מתבסס על תהליך שבו חודלים מהתזונה היומיומית שאליה רגילים, תוך התחלת תהליך של סינון רעלים מהכבד, שכולל בעיקר ירקות הנחשבים פרו ביוטיים המאפשרים תחושה קלה יותר על אברי הגוף תוך שימוש במזונות פרו ביוטיים שמקורם במיצים טבעיים.

ניקוי רעלים מסייע להכין את מעכת הכבד לתהליך תקין של ניקוי הגוף, תוך בחירת תהליך מותאם אישית באמצעות אנשי המקצוע המומחים בתחום.

כיצד פועל תהליך של ניקוי הכבד מרעלים?

יקוי הכבד מתחיל מצום שבו נמנעים מארוחות רגילות ומתחילים בשתיית מיצים העשויים מירקות ופירות שנחשבים לכאלה שיש להן תכונות פרו ביוטיות שמנקות את הגוף.

הצום נמשך בדרך כלל שבוע, והוא עוזר גם לירידה במשקל, גם לניקוי הכבד וגם להחזרת האנרגיה הנחוצה לגוף.

המיצים שמורכבים מתפריט ספציפי, עוזרת לחיזוק המערכת החיסונית, הם מכילים ויטמינים שונים בכמויות גדולות, ועוזרים לשיפור מראה הגוף, בזמן שהם מקנים לגוף תחושה קלילה ומשפרים את מצב הרוח במידה רבה.

אז כיצד מתחילים?

כדי להתחיל בניקוי הכבד חשוב לקבל תפריט שכולל מיצים לכל פרק זמן ביום: ארוחת בוקר, צהריים, ביניים וערב, כאשר המיצים עליהם להיות מורכבים ממזונות בעלי תכונות שמסייעות לבריאות הגוף והכבד כמו למשל: סלקים, כרובית, עלים ירוקים, חסה, עשבי תיבול, נבטים, ועוד. בתהליך זה חשוב להימנע ממיצים המכילים פירות הדר שכן אלה יעכבו את תהליך הניקוי.

אכילת חלבונים

במהלך הניקוי חשוב להוסיף לתפריט שלכם גם מוצרים שמכילים חלבונים כגון: טופו, אצות, חזה עוף, בשר אדום ועוד, וזאת כדי לתמוך בפעולות הכבד.

על מנת לקבל חיוניות ומרץ חשוב להוסיף לתפריט שלכם גם מיצים העשויים מפירות טובים, כגון: אגסים, תפוח גרנד סמית, גזר ופירות יער, תוך שאתם דואגים בכל בוקר לשתות כפית של שמן זית לניקוי הגוף והמרצתו.

הכוונה וייעוץ

חשוב לדעת שלפני התחלת הצום וניקוי הכבד, יש לחקור רבות אודות התהליך, תוך פנייה לאנשים המומחים בתחום לקבלת ייעוץ. לאחר התהליך יש לחזור לאורח חיים רגיל אך בריא,  תוך שאתם מקבלים תפריט יומי בהתאמה אישית שיעזור לכם להמשיך לחזק את הכבר ואת מערכות הגוף.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.