כיצד עוזר דיקור סיני לכאבי גב?

מחקרים רבים אשר נערכו בשנים האחרונות הצביעו באופן חד משמעי על כך כי דיקור סיני יכול לעזור מאוד בעבור כאבי גב וכן כאבי מפרקים. במדריך זה נסביר כיצד הטיפול מתבצע ומה חשוב לדעת רגע אודות טיפול עתיק יומין אשר מאפשר לקבל הקלה משמעותית בכאבים.

דיקור סיני: שיטת טיפול עתיקה ויעילה בעבור כאבי גב

הדיקור הסיני מתבססת על אבחנה של מצב הגוף מבחינת האיזון האנרגטי, ומצבים של מחלות חיצוניות ופנימיות. למעשה, הרפואה הסינית עוסקת ראשית כל באבחון אשר מהווה את הבסיס לטיפול עצמו. האבחון מתבצע בהתאם לדופק, חום ומצב שריר הלשון – צבע, מרקם והצורה. בהתאם לאבחון, קובעים את מתודת הטיפול. בעבור אנשים אשר סובלים מכאבי גב, מדובר בטיפול יעיל ואפקטיבי אשר מאפשר לקבל הקלה מיידית בעוצמת הכאב, כפי שניתן לראות בשורה ארוכה של מחקרים אשר מצאו כי לדיקור הסיני יכולת ממשית להקלה על כאבים. כל טיפול הוא ספציפי בעבור מצב המטופל ברגע הנתון, ומדובר בכאב זניח ביחס לפרוצדורה עצמה. טיפול משלים כמו חדר מלח יכול לעזור באופן ממשי לתחושה הכללית, וזאת בהתאם לתוכנית טיפול פרטנית אשר נקבעת ע"י מומחה לרפואה סינית אשר הוא הגורם המוסמך לקבוע את סוג הטיפול ואת אופן התדירות.

כיצד עוזר דיקור סיני- לכאבי גב

כיצד מתבצע דיקור סיני?

דיקור סיני מתבצע באמצעות מחטים עדינות ואיכותיות אותן מחדירים באופן שטחי לעור. מדובר בטיפול אשר מתאים לכל אדם, אולם במידה ואדם מטופל בתרופות לקרישת דם יש לבחון את אופי הטיפול רק לאחר פגישה עם רופא. אנשים אשר סובלים מכאבי גב מקבלים טיפול מותאם אישית, בהתאם לנקודת לחץ אשר ממוקמות על גבי הגב. בדרך כלל, המחטים צריכות להיות על המטופל בין חצי שעה ל 40 דק', ולכן חשוב לוודא עם המטפל כי אתם מקבלים את הזמן הראוי לצורך התאוששות וטיפול מיטבי ומדויק המותאם בדיוק לכאבי הגב שלכם. חשוב להדגיש בנקודה זו כי תחושת ההקלה היא אישית, ולכן חלק יחוו מיד לאחר הטיפול הקלה משמעותית ואילו אחרים יכולים לדווח על הקלה בעוצמת הכאב רק לאחר מספר ימים. כך או כך, מדובר בטיפול משלים אידיאלי אשר מאפשר לכם במידה ואתם סובלים מכאבי גב לקבל מענה מדויק אשר מבוסס על אבחון מקצועי.

כמה טיפולים צריך בעבור כאבי גב?

לסיכום, כאשר עוברים סדרת טיפולים ניתן להבחין בתוצאות במהירות, ולכן מדובר בטיפול אפקטיבי ויעיל בעבור כאבי גב אשר חוזרים ונשנים כמו גם כאב נקודתי. מטופלים אשר עברו סדרה של טיפולים בשילוב של חדר מלח דיווחו על רמת שביעות רצון יוצאת מהכלל ועל תחושת הקלה, ולכן מדובר בטיפול מומלץ ואפקטיבי אשר יכול לאפשר גם לכם הקלה משמעותית על עוצמת הכאב והישנות חוזרת של כאבים באזור.

רק בריאות!