אחוזת יערות הכרמל מציגים: סדנת ניקוי רעלים לגוף ולנפש – גם בנופש

אחוזת יערות הכרמל

בשנים האחרונות לא ניתן להתעלם ממגמה שבמסגרתה יותר ויותר מבוגרים מחליטים לעצור את החיים ולספק לעצמכם יכולת לנקות את הגוף אבל גם את הנפש. קצב החיים המודרני לצד מגפה כלל עולמית שהתרחשה לפני שנתיים השפיעו מאוד על הבריאות הפיזית והמנטלית של רבים ומגיעים לידי ביטוי הן בתחושת עייפות מתמדת, קושי להתרכז כמו גם בעיות במערכות העיקול. מדובר בבעיות שהפכו לנפוצות יותר מאי פעם, אולם החדשות הטובות הן שכיום כל אחד ואחת יכולים ליצור שינוי ממשי כמו גם לקבל הזדמנות לנקות את הגוף והנפש, בזמן נופש. אחוזת יערות הכרמל הנחשב לאחד ממלונות הבוטיק המובילים בישראל החליט להרים את הכפפה ולספק לנופשים סדנת ניקוי רעלים המתבצעת במתכונת קבוצתית ובליווי מצד מיכל אמיר, מנהלת סדנאות מיצים מאז שנת 1986 ובעשרים השנים האחרונות מעבירה את הסדנאות שלה באחוזת יערות הכרמל.

יערות הכרמל – חופשה מפנקת ובעלת פוטנציאל אדיר לבריאות הגוף והנפש

אם אתם רוצים להתחיל בהליך של ירידה במשקל ויצירת איזון אנרגטי, זה הזמן להירשם לסדנת ניקול רעלים לגוף ולנפש אשר מתקיימת במלון היוקרתי יערות הכרמל. במסגרת הסדנה תוכלו לקחת חלק בשורה ארוכה של פעילויות הכוללות בין היתר הרצאות ומגוון רחב של פעילויות, במרחב נעים המאפשר לחוות את כל קשת הרגשות כמו גם להכיר את עצמכם ואת הגוף שלכם, מתוך מטרה לחוות את התחושה המרוממת של ריסטרט לתהליך התחדשות והבראת הגוף מכל הרעלים והכימיקלים. את הסדנה מנהלת כאמור מיכל אמיר אשר נחשבת לאחת המרצות המובילות בארץ בתחום של ניקוי רעלים, הן בשל הניסיון ארוך השנים שלה אבל גם בשל שיטה ייחודית אותה פיתחה ע"פ השיטה של ד"ר בוכינרג. הסדנה מתקיימת במשך שלושה ימים באמצע השבוע והיא כוללת לא רק אספקט של ניקוי רעלים אלא גם יכולת לפעול לטובת ניקוי הנפש, כל זאת כחלק מהבנה כי גוף ונפש קשורים האחד בשני.

ניקוי רעלים – לא מה שחשבתם

המחשבה הראשונית בנוגע לסדנה המתמקדת בניקוי רעלים היא המחשבה כי לאורך כל הסדנה תישארו רעבים. מדובר בטעות, וזאת מאחר והתזונה התעשייתית לא רק שאינה תורמת לתחושת השובע אלא אף גורמת לבעיות בריאותיות קשות כמו כאבי בטן, שלשולים וכן עלייה במשקל בעקבות ריכוז גבוה של שומן. בסדנת ניקוי רעלים תיכנסו לצום מיצים הכולל שתייה מרובה של מיצי פירות, מרקי ירקות וכן תה חם המוגש ללא הגבלה, כאשר המיקוד בסדנה הוא על התחדשות התאים והבראה בעקבות מרקים ומיצים עשירים במינרלים כמו גם ויטמינים שנמצאו בשורה של מחקרים כבעלי יכולת ממשית להפחית במשקל, ניקוי הגוף ובהתאם לכך גם תחושה אנרגטית גבוהה יותר כתוצאה מהמיקוד בגוף ובנפש. על כן, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם

על כן, סדנת ניקוי רעלים מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להעניק לעצמכם נופש מפנק באחד מבתי המלון היפים והיוקרתיים בישראל אלא גם ניקוי שיוביל ליצירה של שינוי ממשי באיכות ובאורח החיים, כפי שדיווחו אלפי המשתתפים שכבר לקחו חלק ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה מתמהיל החופשה המשלבת בין מנוחה לבין צום.

לסיכום

אם גם אתם מרגישים בלופ תזונתי ונפשי שמשפיע על הבריאות ועל מצבכם המנטלי, זה הזמן לשריין לעצמכם מקום בסדנת ניקוי הרעלים בניהולה של מיכל אמיר ולהצטרף לאלפי משתתפים שכבר לקחו חלק ולספק לעצמכם את היכולת לעצור, לחשוב ולדייק את עצמכם מבחינה תזונתית במקום נטרלי ופסטורלי במרכז הארץ במלון יערות הכרמל.