צריכים להירגע? כך תשפצו את הבית בסגנון הפאנג שוואי

יש לא מעט סגנונות עיצוב ייחודיים, החל מעיצוב בסגנון תעשייתי ועד לעיצוב רטרו, המשותף לכל הסגנונות הללו הוא שאת כולם ניתן ליישם לצד הפנג שוואי.

לפי תורת הפנג שוואי, לכל חלל יש אנרגיה ייחודית, ובכדי למקסם את האנרגיה ולתעל אותה למקומות חיוביים, חשוב לשמור על סדר ואיזון. כיצד תעשו זאת? אספנו עבורכם כמה טיפים מעולים!

שיפוץ בסגנון הפאנג שוואי

חלל הכניסה לבית – פתח אנרגטי משמעותי

הכניסה לבית, היא למעשה הדבר הראשון שאנו רואים עם הגעתנו לדירה ומלבד זאת, היא שער הכניסה למקום האישי שלנו, לכן היא מהווה פתח אנרגטי חשוב ומשמעותי. בכדי לתעל את האנרגיה על הצד הטוב ביותר ולהעניק לביתנו ולדייריו זרימת אנרגיה חיובית, חשוב לעצב את פתח הבית באופן מינימלי ולהפחית בכמות החפצים המאוחסנים באזור. כמו כן, רצוי לשמור על האנרגיה בתוך החלל ולהימנע מחלונות או פתחים נוספים שעשויים להוביל לבריחת אנרגיה. במידה ואין אפשרות לעשות זאת, ניתן להציב ווילון או להציב אלמנט גדול שינווט את האנרגיה לתוך הבית. מומלץ לבחור במעצבי פנים מקצועיים שיסייעו לכם לעצב את חלל הכניסה באופן המיטבי.

חדר השינה – אלמנטים שמסמלים זוגיות

חדר השינה הוא מקום המפלט של הדיירים, החלל בו הם יכולים להירגע מכל טרדות היום ולנוח עד ליום למחרת. כמו כן, חדר השינה מהווה סימבול זוגי מאחר ושני בני הזוג ישנים בו במשותף. את חדר השינה רצוי למקם בדרום מערב הבית, אך אם אין אפשרות לעשות זאת, רצוי להניח אלמנט דקורטיבי זוגי באזור זה בכדי להעצים את הזוגיות. כמו כן, העדיפו פריטים זוגיים והימנעו מפריטים בודדים, למשל אם אתם מעוניינים לתלות בחדר השינה תמונה – תלו תמונה שבה מתנוססות שתי דמויות. יתרה מזאת, רצוי לעצב את החדר בשלל צבעים זוגיים שמשדרים תשוקה לצד צבעים מרגיעים ושלווים. יתר על כן, הקפידו להניח שתי שידות מכל צד של המיטה כמו גם לא להצמיד את המיטה לקיר (כלומר לאפשר לשני בני הזוג לרדת מהמיטה מכל צד).

אגב, זה אמנם נהדר לצפות בטלוויזיה לפני השינה, אך כדאי לדעת שלא מומלץ להכניס טלוויזיה לחדר (המלצה שאינה רווחת רק לפנג שוואי).

המטבח – אנרגיות חיוביות יובילו להצלחה

ריח בישולים לצד שלל אלמנטים וכלי אוכל, הופכים את אזור המטבח לסואן ונטול שקט, לכן רצוי להעניק לאזור זה תחושה ביתית וחמימה על ידי שימוש בצבעי עץ או לחילופין צבעים כחולים ומרגיעים. כמו כן, מוטב שלא להציג לראווה את סכיני המטבח, מאחר ולסכין יש אנרגיה שלילית העשויה להעצים ריבים וויכוחים בין דיירי הבית.

חדר השירותים – חלל עם אנרגיות שליליות

חדר השירותים (שלעיתים מחובר לחדר הרחצה), הוא חלל בעל אנרגיות שליליות וירודות, מאחר ומדובר במקום שבו הגוף מפנה את הפסולת. אם אתם מתכננים שיפוץ כולל בבית, העדיפו למקם את השירותים באזור שולי ושאינו מרכזי, כך תוכלו להימנע מאנרגיה שלילית באזורים האנרגטיים של הבית. כמו כן, מוטב להקפיד על דלת סגורה באופן קבוע כמו גם על מכסה אסלה סגור, זאת בכדי לצמצם את כמות האנרגיה הירודה בחלל.

במידה ואתם מעוניינים להעניק לחדר השירותים אנרגיה טובה, עצבו אותו באלמנטים משמחים ואנרגטיים שיסייעו לכם לאזן את האנרגיות באזור. אל תקלו ראש בעיצוב חדר הרחצה והשירותים, שכן יש לכך משמעות אנרגטית גבוהה.

 

עיצוב הבית בהתאם לפנג שוואי יכול להועיל ולסייע לכם לנווט את האנרגיה החיובית לאזורים משמעותיים בבית. הקפידו על כללי העיצוב הללו, ותוכלו לשפר את איכות חייכם כמו גם להכניס אנרגיות חיוביות לביתכם.