למה השיער שלנו צריך מסכת הזנה?

מסכת הזנה טיפולית היא בעלת סגולות רבות: חיזוק שורש השיער, מראה שיער בריא וחזק וכמובן עידוד צמיחת השיער. מדובר רק בקצה הקרחון של סגולות מסכת הזנה איכותית, ובמדריך הבא נציג לכם את כל המידע לגבי החשיבות של מסכת הזנה בשגרת הטיפוח.

מדוע השיער שלנו זקוק למסכת הזנה באופן קבוע?

השיער שלנו חשוף כל הזמן לנזקי מזג אוויר, חשיפה לכימיקלים כתוצאה מצביעה וכמובן יובש אשר מקורו בשימוש תכוף בפן, מחליקים ומסלסלים. בנוסף, נשים לאחר לידה חוות תופעות של נשירה ואובדן שיער כתוצאה משינויים הורמונים וכן נשים וגברים מעל גיל 50 מדווחים על מראה חלש של השיער, כתוצאה מנזקי הזמן. משום כך רכישה של מסכת הזנה איכותית לא רק תבטיח את בריאות השיער אלא גם תספק ברק אשר הוא חיוני לצורך מראה בריא, לאורך זמן. שגרת טיפוח קבועה חייבת לכלול שימוש במסכת הזנה, וזאת לאור מספר סיבות:

ויטמינים

מסכת הזנה איכותית היא מסכה אשר כוללת ריכוז גבוה של ויטמינים אשר נמצאו כיעלים לחיזוק שורש השיער. מדובר בשורה ארוכה של ויטמינים אשר לא רק יחזקו את שורש השיער אלא יעטפו את השיער בשכבה דקה אשר שומרת עליו מפני חומרים כימים, ולכן מדובר ביתרון בולט של שימוש במסכת הזנה.

מסכת הזנה לשיער

שמנים

שמן אבוקדו כמו גם שמן קוקוס הם שמנים אשר חיונים לשיער, ובייחוד לשורש השיער. באמצעות שמן אבוקדו וכן מיצוי של שמן קוקוס ניתן לראות תוך זמן קצר כיצד ניתן להפחית את הקרזול בשיער אלא גם להעניק לו מראה מטופח ובריא, כתוצאה משמנים איכותיים אשר חודרים לעומק סיב השיער. השיער שלנו בעיקר בתקופת הקיץ חווה "מכות חום" אשר משפיעות באופן ניכר על איכותו, ולכן רבים מאיתנו סובלים משיער יבש וחסר חיוניות. באמצעות השמנים ניתן להעביר את השיער תהליך שיקום אשר בסופו התוצאות יהיו משביעות רצון.

לחות

השיער של כל אחד מאיתנו זקוק ללחות באופן קבוע. על מנת להבטיח כי השיער יקבל לחות ובייחוד בתקופץ הקיץ אשר חושפת את השיער למזג אוויר קיצוני חשוב להשתמש במסכת הזנה אשר תעניק לחות ובכך תתרום לחיזוק השיער באופן קבוע, באמצעות החדרה של לחות.

כיצד להשתמש במסכת הזנה?

על מנת שתוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל ואת היתרונות הרבים של המסכה, מומלץ לבצע רכישה של מסכת הזנה איכותית דרך חברה אשר קיבלה המלצות מצד משתמשים. בנוסף, במסכה יש להשתמש באופן שבועי וקבוע, לצורך קבלת האפקט הרצוי. את המסכה יש להניח על השיער (ולא על הקרקפת) לאחר חפיפה באמצעות שמפו, ולהשאיר אותה למשך שבע עד עשר דקות. בסיום יש להסיר את המסכה באמצעות מים פושרים, ולהמתין מספר דקות עד להברשת השיער באמצעות מברשת רכה.