מוכרים מוצרי בריאות משלכם? אתם צריכים משלוחים מדלת לדלת

מוכרים מוצרי בריאות משלכם? ובכן – זה לא משנה אם אתם מכינים עוגיות בריאות מקמח שיפון מלא ומטעמים אחרים, רוקחים שמנים ארומטיים נעימים עם סגולות לבריאות העור או דווקא משווקים רפידות או מדרסים אורתופדיים – אתם בטח יודעים שמעבר לתשוקה הגדולה שמניעה אתכם לעסוק בתחום, יש גם צורך להכיר לעומק תחומים אחרים מעולם העסקים ובעיקר לדעת איך לשווק את המוצרים בצורה טובה על בסיס קבוע. מרבית בעלי העסקים בתחום מסתמכים על מכירות פרונטליות בחנות, אך ככל שעובר הזמן נראה כי החשיבות של מערך משלוחים בעסקים מהסוג הזה, ובפרט כאשר יש האפשרות של משלוחים מדלת לדלת – הולכת ומתחדדת וזה משהו שכל אחד חייב שיהיה לו. בואו ננסה להבין איך זה בדיוק עובד ולמה עסקים מהסוג הזה צריכים במיוחד משלוחים מדלת לדלת.

משלוחים מדלת לדלת – איך זה בדיוק עובד?

מדובר בעצם בשירות פשוט במיוחד. כשהלקוח שלכם רוכש מכם מוצר כלשהו, בין אם הרכישה נעשתה באופן פרונטאלי בחנות והמוצר היה חסר במלאי, בין אם הוא ביצע הזמנה טלפונית ובין הרכישה נעשתה דרך האתר, הוא מקבל מספר טלפון של חברת משלוחים מקצועית. בשיחה מהירה הוא קובע מועד הגעה מדויק ונקודה בה הוא ירצה לקבל את המוצר (זה יכול להיות בבית, במקום העבודה או בכל נקודה אחרת שיבחר), ואז הוא מקבל את המשלוח בזמן שנקבע. מידע נוסף על השירות תוכלו למצוא כאן, וכעת בואו ננסה להבין למה מדובר בשירות חיוני למדי עבור מי שמשווק מוצרי בריאות.

מוכרים מוצרי בריאות משלכם? אתם צריכים משלוחים מדלת לדלת

יחס אישי ברמה הכי גבוהה שיש

כשאדם מזמין מגן לטלפון לצורך העניין מאתר כמו איביי או עלי אקספרס, הוא לרוב לא יתעסק בשאלה מי מביא לו את המשלוח ואיזה דרך הוא עבר. באופן דומה הוא גם לא יתעניין בדרך שעברו מוצרי בריאות אם אלו נרכשו מחברה גדולה ומוכרת ביותר, אבל כאשר מדברים על עסקים קטנים מהתחום, התחושה של יחס אישי ושל אופי בוטיקי היא הרבה פעמים מה שמביא את הלקוחות מלכתחילה לרכוש את המוצרים. אם המשלוח יגיע לסניף הדואר או לנקודת האיסוף, יש סיכוי שזה משהו שירתיע את הלקוח מביצוע הרכישה בכלל או שפשוט ימנע ממנו לרכוש מוצרים נוספים בעתיד. לעומת זאת, כשהמשלוח מגיע באופן אישי זה נותן תחושה נעימה הרבה יותר ומחזק באופן ישיר את המותג שלכם ואת העשייה שלכם.

בלי טעויות במהלך הדרך

עוד דבר שצריך תמיד לקחת בחשבון, במיוחד אם אתם עסק קטן בתחילת דרכו, זה שהגעה של משלוח ליעדו בזמן ובשלמות היא קריטית והרבה פעמים מדובר בנתח גדול מההכנסות החודשיות. משלוחים שלא מגיעים ללקוח בצורה ישירה, אפילו אם מדובר על משלוחי אקספרס מהירים במיוחד, יכולים בהחלט להביא להפסדים בהכנסות במצטבר וזה משהו שרצוי מאד להימנע ממנו.

המיתוג המושלם

זכרו שבתור עסק המשווק מוצרי בריאות מסוגים שונים, המיתוג שלכם הוא אחד הדברים החשובים ביותר מהרגע הראשון. זה אומר שאתם צריכים לשווק את המוצרים כבריאים וטבעיים, אבל גם צריכים להקפיד על שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר ולאפשר ללקוחות שלכם נוחות ברכישה. כשאתם מאפשרים להם לקבל את המוצרים עד הבית אתם בהחלט ממצבים את עצמכם כעסק רציני שרואה את טובת הלקוח נגד עיניו בראש ובראשונה. אל תתנו להתדרדרות באיכות שירות הלקוחות בארץ להשפיע עליכם, וספקו את השירות הכי טוב שאפשר ללקוחות שלכם.

בשורה התחתונה – מדובר על שירות חשוב ביותר, ואם גם אתם רוצים לדחוף את העסק שלכם קדימה, שירות משלוחים מדלת לדלת זה בהחלט משהו שאתם צריכים להכיר ולשקול.