שייקים, מיץ טבעי ואולי בכלל הקליפות? 4 סיבות טובות להכניס מסחטת מיצים לבית

רוצים מסחטת מיצים טבעיים ומתלבטים אם לרכוש אחת כזו? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נציג בפניכם 4 סיבות טובות להכניס מסחטת מיצים לבית.

סחיטת מיץ טבעי

אם לא ידעתם כמה המיץ הטבעי חשוב לגוף שלכם, אתם במקום הנכון. חשוב שתכירו מכשיר מצוין שיאפשר לכם לבצע את הפעולה. אז אם יש לכם מסחטה בבית תוכלו להכין בקלות ובמהירות מגוון רחב של מיצים טבעיים שמכילים המון ויטמין סי שחיוני לגוף שלכם עד מאד. אין ספק שהמיץ הנפוץ ביותר שסוחטים באמצעות מסחטה ביתית הוא מיץ תפוזים, אך בהחלט תוכלו לקחת את העניין הזה כמה צעדים קדימה ולסחוט מיץ קלמנטינות, אשכוליות, פומלות, מנדרינות ועוד.

אגב, באמצעות המסחטה תוכלו לא רק לסחוט את המיץ שאתם רוצים לשתות, הפעולה הזו יכולה לתרום במיוחד למשפחה שלכם הכל הקשור להיבט המשפחתי. במיוחד בתקופת הקורונה שאין יותר מידי מקומות לצאת אליהם, תוכלו לעשות עם הילדים שלכם פעילות נחמדה של סחיטת מיצים ושתייה שלהם, אנחנו בטוחים שזה ילהיב אותם מאד.

הכנת שייקים עם מיץ טבעי

אם אתם אוהבים שייקים, אין לנו ספק שאתם צריכים מסחטה בבית. המסחטה אמנם לא מכינה שייקים בעצמה, אך תוכלו להוסיף לשייקים שלכם מיץ טבעי טעים. זה יקפיץ כמובן את השייק שלכם כמה רמות למעלה ותוכו להפיק שייק שלא מבייש את הרשתות הכי טובות בתחום. אז מה אנחנו צריכים בשביל שייק טבעי? אפשר תמיד ללכת על האופציה הנפוצה ביותר כמו שייק בננה תמר כמו שנציג מיד, אך בהחלט אנחנו ממליצים לכם להתפרע עם הדמיון אם בא לכם.

אם אתם רוצים למשל שייק בננה עם תמר, תוכלו כמובן ליצור את השייק במכונה נפרדת ובמקביל לסחוט מיץ טבעי באמצעות במסחטה שלכם את המיץ הטבעי תוסיפו לשייק שלכם והרי לכם שייק בננה על בסיס מיץ תפוזים, האמת היא שאין דבר יותר טעים מזה. הבסיס של המיץ אגב, בניגוד לחלב, הוא קליל יותר ולא תרגישו את תחושת הכבדות בבטן כשאתם שותים את השייק הזה. אגב, אם בא לכם להוסיף מעט חלב לבסיס של השייק זה גם הולך בהחלט.

שייקים, מיץ טבעי ואולי בכלל הקליפות? 4 סיבות טובות להכניס מסחטת מיצים לבית

הכנת ריבות וממתקים

מה הקשר בין מסחטת המיצים שלכם להכנת ריבות וממתקים? הינה התשובות. כשאתם סוחטים את המיץ מהפרי אתם למעשה נשארים עם הפחת של הפרי ביד, שהוא למעשה הקליפה. מהקליפה הזו אפשר ליצור מטעמים שפשוט לא חלמתם עליהם. לדוגמה, מקליפות התפוז ניתן להפיק ממתק שנקרא תפוז מסוכר, הוא אחד הטעימים שיש.

בנוסף, מהקליפות של הפירות תוכלו להכין ריבה טעימה. זה לא משנה באיזה פרי תבחרו, תפוז או כל פרי הדר אחר, תוכלו להפיק ריבה איכותית וטבעית בהכנה ביתית, לשמור אותה וליהנות ממנה למשך תקופה ארוכה, זה נשמר טוב במקרר ואין עם זה שום בעיה.

תרומה לבריאות הגוף

בסופו של דבר העניין הוא פשוט, כשיש לכם מסחטת מיצים בבית אתם שותים יותר מיץ בריא ומשפרים את הבריאות שלכם. מעבר לעובדה שמיץ טבעי מכיל המון ויטמין סי, הוא מכיל עוד מגוון רחב של ויטמינים שתורמים לנו לתזונה ומאזנים אותה. בעידן הנוכחי שבו אנחנו נוהגים לצרוך המון מזון מהיר ולא מזין במיוחד, אין ספק שמומלץ לצרוך כמה שיותר מיץ טבעי.

לסיכום

אם עדיין אין לכם מסחטה בבית ואתם עדיין מתלבטים אם לרכוש אחת כזו, אנחנו בטוחים שקיבלתם את כל הסיבות לעשות זאת.